Historia

timeline

Powstaje Centrum Korepetycyjne EDUN – pierwsze centrum w Opolu. Założyciel Maciej Dziedzic. Pierwsi uczniowie aplikują do USA.

Centra Korepetycyjne EDUN powstają w kolejnych miastach : Warszawa, Kraków, Wrocław, Opole. Kolejni uczniowie aplikują na zagraniczne uczelnie. Pojawia się podział na dwie grupy uczniów: potrzebujący korepetycji oraz wybitnie zdolni.


Powstaje Edun Academy, która skupia się na uczniach chcących studiować na zagranicznych uczelniach w UK i USA. Pomoc w aplikacji na studia. Założyciel Maciej Dziedzic i Patrycja Górska.

Powstaje The Swan School. Połączenie wsparcia przy aplikacji z regularnymi zajęciami dydaktycznymi, w systemie 1;1 przygotowującymi do SAT, IB, A-Level. Założyciel Maciej Dziedzic, Patrycja Górska oraz Magdalena Piórkowska.

Powstaje The Swan Foundation, która dodaje element wsparcia finansowego studiów za granicą oraz pogłębia zainteresowania ponadprogramowe danego ucznia. Wsród założycieli są Maciej Dziedzic, Patrycja Górska, Magdalena Piórkowska, natomiast Katarzyna Grzybczak stoi na czele zarządu.