Studia za granicą z The Swan School

The Swan School to pierwsza w Polsce szkoła oferująca kompleksowe przygotowanie do studiów za granicą. Podczas zajęć uczniowie dowiadują się jak myśleć kreatywnie oraz wychodzić poza utarte schematy. Szkoła otwiera drogę prowadzącą na zagraniczne uniwersytety takie jak Oxford, Cambridge lub Harvard. The Swan School może pochwalić się sukcesami dzięki unikalnej metodyce nauczania, dzięki której skutecznie przygotowuje młodzież do matury międzynarodowej IB, matury amerykańskiej SAT, testów standaryzowanych na studia w Wielkiej Brytanii, SAT, rozwija talenty podopiecznych, jednocześnie dbając o działalności pozaszkolne oraz otacza ich skuteczną opieką w trakcie aplikacji na studia.

Doświadczona kadra z pasją

Nauczyciele szkoły od dawna współpracują z uczniami oraz realizują międzynarodowe programy, przygotowujące do amerykańskich czy brytyjskich egzaminów. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności – zajęcia nie są skupione wyłącznie na poszerzaniu wiedzy, ale również umiejętności praktycznych. Takich, które będą przydatne w procesie rekrutacyjnym, ale również i w innych sferach życia.

Wiedza to nie wszystko

Na zajęciach w The Swan School zdobędziesz więcej, niż tylko suchą, teoretyczną wiedzę. Szkoła rozbudza ciekawość świata – ucząc w sposób praktyczny i przy wykorzystaniu nowoczesnych metod. Uczeń zwiększa zdolność krytycznego myślenia, zadaje właściwe pytania i rozwija swoją kreatywność.

Kompleksowe przygotowanie do
egzaminówi matury międzynarodowej

Zajęcia prowadzone w sposób indywidualny lub w niewielkich grupach. Pozwala to precyzyjnie dopasować poziom nauczania do potrzeb danego ucznia – tak, aby nauka była efektywna i przynosiła najlepsze rezultaty, a jednocześnie dawała dużo radości.

Pomoc w aplikacji

Bez względu na to, czy uczeń chce zdawać maturę międzynarodową, A-Levels, egzamin SAT czy oczekuje pomocy przy rekrutacji na wyższą zagraniczną uczelnię w innym wymiarze – w The Swan School znajdzie pomoc i wsparcie. Szkoła zapewnia nie tylko wykfalifikowanych nauczycieli i kursy z bogatym programem, dopasowanym do wymogów egzaminacyjnych i rekrutacyjnych, ale i wsparcie techniczne przy wypełnianiu dokumentów rekrutacyjnych.