Zarząd fundacji

Katarzyna Grzybczak

Prezes FundacjiAbsolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość. W czasie studiów działała w Samorządzie Studenckim.  Ścieżkę zawodową związała z branżą finansową. Odpowiadała z marketing i pr, takich marek jak Expander oraz Noble Bank. Wprowadziła na polski rynek markę Poland Sothebys International  Realty.

Łukasz Jasiński

Członek ZarząduAbsolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek warszawskiej Izby Adwokackiej. Doktorant w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Od czasów studenckich aktywnie wspierający osoby z inicjatywą i potencjałem. Doradzał prawnie młodym przedsiębiorcom zrzeszonych w inkubatorach przedsiębiorczości. Od wielu lat świadczy pomoc prawną jako in-house lawyer w międzynarodowych instytucjach sektora ubezpieczeniowego.

Elżbieta Kasprzyk

Członek ZarząduAbsolwentka Uniwersytu Opolskiego o specjalizacji Matematyka Finansowa oraz Rachunkowość Podatkowa Przedsiębiorstwa. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w biurach rachunkowych, gdzie była odpowiedzialna za kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Obecnie pełni funkcję głównej księgowej w spółkach kapitałowych.