Zarząd fundacji

Maciej Dziedzic

Założyciel Fundacji Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim (2006 r.) i Northeastern Illinois University (2008 r.). Po powrocie do Polski z uczelni w USA zaangażował się w profesjonalizację polskiej branży korepetycyjnej wspomagając naukę w polskim programie kuratoryjnym. W 2015 r. został współzałożycielem popołudniowej szkoły The Swan School przeznaczonej dla uczniów, których celem są studia na najlepszych uczelniach świata. Jego absolwenci studiują na Harvard, Stanford, UPENN, NYU i wielu innych renomowanych amerykańskich uniwersytetach.

Patrycja Górska

Członek Zarządu Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Jej doświadczenie dydaktyczne, certyfikowana znajomość metodologii matury międzynarodowej oraz pozycja konsultanta studiów zagranicznych wpłynęła na dalszy rozwój zawodowy. W 2013 roku otworzyła anglojęzyczny oddział Edun Academy dla uczniów, których celem jest edukacja w Wielkiej Brytanii. Inspirując się nowoczesnymi metodami nauczania, kogniwistyką w zakresie przyswajania wiedzy oraz zauważeniu potrzeby indywidualnego podejścia do ucznia, od 2015 roku współtworzy The Swan School. Jej wychowankowie studiują głównie w Wielkiej Brytanii na takich uniwersytetach, jak Cambridge, Oxford, Imperial czy UCL.

Elżbieta Kasprzyk

Członek Zarządu Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego o specjalizacji Matematyka Finansowa oraz Rachunkowość Podatkowa Przedsiębiorstwa. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w biurach rachunkowych, gdzie była odpowiedzialna za kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Obecnie pełni funkcję głównej księgowej w spółkach kapitałowych.